Welkom op de website van TransvaliaZW

We zijn ook te volgen via Facebook en Twitter:


   


Hoofdsponsor

Subsponsors

Kledingsponsor

sponsors

Vanaf heden is er een gratis TransvaliaZW-app beschikbaar voor Android en Iphone.

                                                     

ZATERDAGAFD.  - za. 19-4 - 14.30 uur

ZONDAGAFD.  - ma. 21-4 - 14.00 uur   

 

ARISTON'80 1

 

GLZDelfshaven 1

 

   

Uitslagen 19-4:

Uitslagen 21-4:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zaterdag 19 april:      HET FOUTE FEEST      o.l.v. dj THE DJ - aanvang 21.00 uur

Kaarten in voorverkoop: 5 euro (bij Dayna en Jacqueline) - aan de deur op 19-4: 7,50 euro

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hierbij een foto van ons G-team dat zaterdag 22-3 KAMPIOEN is geworden.

Mannen VAN HARTE met dit geweldige resultaat na slechts 1 seizoen TransvaliaZW.

In het nieuwe seizoen is er plaats voor een tweede team. Info: ronaldrijke@hotmail.com

 

Komende festiviteiten/evenementen seizoen 2013-2014:

JEUGD:

Nieuw mailadres: jeugdzaken@transvaliazw.nl


JEUGDKAMP: woensdag 28 mei 2014 t/m zondag 1 juni 2014 - info + opgave: Marcel van Zoest 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALGEMEEN:

zaterdag 19-4: HET FOUTE FEEST - aanvang 21.00 uur

TransvaliaZW 35+(7x7) TOERNOOI: zaterdag 17-5-2014 - wedstrijdprogramma hieronder

SCHIPPERS/MARITIEMTOERNOOI: zaterdag 31-5-2014

TransvaliaZW G-TOERNOOI: zaterdag 14-6-2014 - info G-team: ronaldrijke@hotmail.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WEDSTRIJDSCHEMA 7x7 35+/35- TOERNOOI 17-5-2014

                                                                                          WEDSTRIJDSCHEMA 35+ POULE  - 2014

 

AANV.

WEDSTRIJD

POULE A

VELD

WEDSTRIJD

POULE B

VELD

17.00

VE1

Shooters

1

VE 2

ZW

2

17.20

ADP

Transjeugd

2

Barendrecht

HvH1

1

17.40

CSU

VE1

1

Aad vd Vall

VE 2

2

18.00

Shooters

ADP

2

ZW

Barendrecht

1

18.20

Transjeugd

CSU

1

HvH1

Aad vd Vall

2

18.40

VE1

ADP

4

VE 2

Barendrecht

3

19.00

Shooters

Transjeugd

3

ZW

HvH1

4

19.20

ADP

CSU

4

Barendrecht

Aad vd Vall

3

19.40

Transjeugd

VE1

3

HvH1

VE 2

4

20.00

CSU

Shooters

4

Aad vd Vall

ZW

3

 

 

 

 

 

 

 

20.30

FINALE

Winnaar Poule A tegen Winnaar Poule B

 

1

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                               35- POULE - 2014

 

 

AANV.

WEDSTRIJD

POULE C

VELD

WEDSTRIJD

POULE D

VELD

17.00

NitraM Entertainment

Zat1

3

Zon4

B-town United

4

17.20

PinkKanters

Hage

4

Capelle10

Bakker

3

17.40

Rotterdam Boys

NitraM

3

HvH2

Zon4

4

18.00

Zat1

PinkKanters

4

B-town United

Capelle10

3

18.20

Hage

Rotterd.Boys

3

Bakker

HvH2

4

18.40

NitraM Entertainment

PinkKanters

2

Zon4

Capelle10

1

19.00

Zat1

Hage

1

B-town United

Bakker

2

19.20

PinkKanters

Rotterd.Boys

2

Capelle10

HvH2

1

19.40

Hage

NitraM

1

Bakker

Zon4

2

20.00

Rotterdam Boys

Zat1

1

HvH2

B-town United

2

 

 

 

 

 

 

 

20.30

FINALE

Winnaar Poule C tegen Winnaar Poule D

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kijk voor aanleg van ons kunstgrasveld op:

watch-v=rnFT-HtgzfI

TRANSVALIAZW NIEUWS ook op de website: 
www.dichtbij.nl/rotterdam-zuid/sport

Diverse fotoreportages bij Picasa verzorgd door onze huisfotograaf  Hans van der Leer -   Fotogalerij van RVV TransvaliaZW

  

webstats